استمپر

خدمات تکثیر استمپر سی دی و دی وی دی اوجینال نقره ای

تکثیر سی دی و دی وی دی بصورت استمپر اورجینال پشت نقره ای

استمپر شیوه ای از تکثیر است که لوح های شما داخل کارقفلگذاری بصورت اورجینال و سی دی پشت نقره ای تکثیر می شود. سفارشات استمپر بصورت مضرب 1000 و تیراژ حداقل 1000 عدد و با مجوز وزارت ارشاد امکان پذیر است.

جهت اطلاع در شیوه تکثیر استمپر ابتدا یک قالب از دی وی دی و یا سی دی شما تهیه می شود پس از آن توسط دستگاه های مخصوص رایت و چاپ بصورت همزمان بر روی لوح ها اعمال می شود.


تکثیر با این شیوه بسیار سریع انجام می شود ولی صف مشتریان کارخانجات باعث می شود تا تحویل کار معمولا دو هفته زمان ببرد.
استمپر شیوه ای از تولید سی دی یا دی وی دی می باشد که اطلاعات بر روی آن دیسک حک می گردد. با توجه به این مساله که دقت ثبت اطلاعات در حد نانومتر می باشد ، با توجه به دقت مورد نیاز برای ثبت اطلاعات در این شیوه در حد نانومتر می باشد، ساخت مستر استمپر نیازمند دانش و دستگاه های پیش رفته ای است که تنها در ده کارقفلگذاری در سطح دنیا انجام می پذیرد.
ترجمه واژه استمپر که وازه ای انگلیسی است به معنای ( مهر ) می باشد .
برای تولید دیسک ها همزمان با تزریق ماده پلی کربنات دیتای مورد نیاز برای رایت به صورت اطلاعات باینری بر روی یک دیسک از جنس نیکل ثبت می شود. دقت ثبت اطلاعات در حد نانومتر می باشد.
پس از آن از روی مستر جنس نیکل سی دی یا دی وی دی ها ساخته می شوند. دی وی دی های خروجیدقیقاً خصوصیات مستر استمپر یا همان پری ریکورد را دارا هستند.
لازم به ذکر است کیفیت بالای محصول تولیدی و ضایعات حداقلی در خروجی نهایی از مزایای روش تولید سی دی و دی وی دی های استمپری میباشد.


جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید