قفل گذاري ويدئو هاي آنلاين

ايمن ترين روش جلوگيري از دانلود و اشتراک ويدئو هاي آنلاين

امروز با استفاده روز افزون از فضاي مجازي و بستر اينترنت، رفته رفته استفاده از لوح هاي فشرده کمتر شده و بالا رفتن سرعت اينترنت هاي خانگي و همراه استفاده از اينترنت در امر آموزش را پر رنگ تر مي نمايد.

در اين راستا اهميت قفل گذاري و جلوگيري از به اشتراک گذاري ويدئو هاي آموزشي همچنان حائز اهميت است. ايمن گستر نوين با ارائه شيوه اي نوين در جهت قفل گذاري ويدئو هاي پخش آنلاين با بالاترين امنيت و کم ترين هزينه اين امکان را براي توليد کنندگان محتواي آموزش آنلاين فراهم نموده است.

قفل آنلاين اين امکان را براي شما فراهم مي نمايد تا محصول شما بصورت تک کاربره در اختيار خريداران قرار بگيرد. مشتري پس از انجام واريز وجه و يا پرداخت آنلاين هزينه محصول آموزشي ، يک پلير با حجمي اندک را دانلود نموده و با استفاده از شماره سريال منحصر به فرد که شما در اختيارش قرار مي دهيد پلير را فعالسازي مي نمايد. اين فعالسازي فقط براي يک کامپيوتر انجام مي پذيرد.

پس از فعالسازي پلير مخصوص از طريق لينک فيلم که در مکاني آپلود شده است شروع به پخش آنلاين ويدئو خواهد کرد. اين لينک به صورت رمزنگاري شده در داخل پلير قرار دارد.

در صورت استفاده از سرورهاي داخلي براي آپلود ويدئوها بهاي مصرف اينترنت خريداران جهت مشاهده ويدئوها نيم بها خواهد بود.

فعالسازي فقط بر روي يک کامپيوتر و از طريق شناسه سخت افزاري آن دستگاه انجام خواهد شد. پس از تعويض ويندوز کاربر مي تواند با استفاده از همان سريال قبلي پلير را بر روي همان سيستم فعالسازي نمايد و مشکلي از اين بابت نخواهد داشت.

نحوه قفل گذاري به اين صورت است که پس از ثبت پنل نرم افزار قفل آنلاين در اختيار شما قرار داده مي شود. با وارد کردن لينک ويدئو ها به ازاي هر ويدئو يک فايل اجرايي کم حجم توليد مي شود. حال مي توان فرآيند را طوري تعريف کرد که همگي فايل ها با يک سريال فعال شوند و يا اينکه هر فايل جهت فعالسازي سريال جداگانه اي از کاربر بخواهد.

پس از توليد فايل هاي اجرايي آن ها را براي دانلود کاربران آپلود مي کنيم. کاربران براي باز کردن محصول آموزشي نياز به شماره سريال خواهند داشت که پس از واريز وجه در اختيارشان قرار مي دهيد. هر سريال فقط يک کامپيوتر را جهت نمايش فيلم ها فعالسازي خواهد کرد.

جهت بهتر متوجه شدن شيوه قفل گذاري آنلاين صفحه آموزش قفل گذاري آنلاين را مطالعه نماييد.

مزاياي قفل آنلاين:
1- بدون نياز به مراجعه حضوري و در اخيتار قرار دادن ويدئوها جهت قفل گذاري
2- قابليت آپديت و ايجاد تغيير ويدئو هاي قفل گذاري شده با آپلود و جايگزين کردن ويدئو
3- عدم نياز به پرداخت هزينه مجدد براي قفل گذاري پکيج هاي متفاوت. افتتاح يک پنل و قفل گذاري پکيج هاي آموزشي متفاوت
4- قفل گذاري و اجرا در سريع ترين حالت ممکن
5- حذف هزينه هاي توليد دي وي دي ، مشکلات خرابي و ناخوانايي دي وي دي ، حذف هزينه هاي ارسال
6- امنيت بالاتر نسبت به قفل گذاري بر روي دي وي ديامکانات قفل آنلاين:

1- آنتي اسکرين رکورد نرم افزاري:
يکي از ساده ترين راهکارهاي کپي برداري از محصولات ويدئويي ضبط تصوير مانيتور توسط نرم افزارهاي اسکرين رکورد (کمتازيا ، اسنگ ايت و ... ) مي باشد. قفل آنلاين قابليت شناسايي و جلوگيري از فعاليت اين گونه نرم افزارها را دارد.


2- جلوگيري از کپچر سخت افزاري:
با استفاده از کارت کپچرهاي سخت افزاري مي توان تصوير مانيتور را از طريق يک دستگاه جانبي ذخيره کرد. قفل آنلاين با شناسايي هر نوع دستگاه کپچر که به پورت هاي HDMI و يا RGB متصل باشد از پخش محصول آموزشي جلوگيري نموده و امکان کپچر سخت افزاري را به کاربر نخواهد داد.


3- آنتي ويرچوال ماشين:
نرم افزارهاي ويرچوال ماشين تصويري از ماشين فعالسازي شده را به يک دستگاه ديگر منتقل مي کنند. سپس دستگاه ثانويه بدون فعالسازي مي تواند برنامه را اجرا نمايد. سيستم آنتي ويرچوال ماشين تعبيه شده داخل قفل آنلاين اجازه اين فرآيند را نخواهد داد.


4- ثبت مک آدرس و مدل سيستم:
مشخصات مک آدرس و مدل کامپيوتر شخصي هر کاربر داخل پنل ذخيره مي شود. در نتيجه هيچ کس نمي تواند اين ادعا را داشته باشد که سيستمش پس از تعويض ويندوز فعال نشده ولي سيستم همان سيستم است.


5- نمايش سريال روي فيلم:
از طريق اين امکان حتي فيلم برداري با استفاده از موبايل و هندي کم غير ممکن مي شود. شناور بودن سريال کاربر بر روي تصوير اين امکان را به شما مي دهد تا شخص متخلف را شناسايي کنيد. شماره سريال کاربر هر چند دقيقه يکبار از وسط تصوير عبور خواهد کرد.


6- امکان غير فعالسازي مشتري:
شايد بنابر دلايلي قصد داشتيد امکان دسترسي يک مشتري به ويدئو ها را غير فعال کنيد. شما مي توانيد هر زمان لازم دانستيد فعالسازي سيستم مشتري را غير فعال کنيد.