قفل فعالسازی

آموزش قفل گذاری بصورت فعالسازی تک کاربره

آموزش قفل گذاری به روش فعالسازی تک کاربره

ایمن گستر نوین در نظر دارد جهت رفاه حال مشتریان، موسسات و آموزشگاه هایی که تعداد مستر های زیاد و متنوعی جهت ارائه به بازار دارند خدمات آموزش سیستم قفل گذاری فعالسازی را ارائه نماید.
قرارداد آموزش و ارائه خدمات از سوی ایمن گستر نوین از نظر زمانی نامحدود بوده و خدمات فعالسازی لوح کاربران بصورت مادام العمر پشتیبانی خواهد شد.
هزینه آموزش و ارائه نرم افزار قفل گذاری به شیوه فعالسازی 13.000.000 تومان بوده که هزینه 200 تومان نیز بابت هر سریال بصورت جداگانه دریافت خواهد شد. که در این صورت فعالسازی لوح ها و پشتیبانی از آن در کل بعهده ایمن گستر خواهد بود.
در صورت درخواست نصب سیستم فعالساز بر روی سرور شما دیگر هزینه سریال را نخواهید داشت ولی در عوض مبلغ 2.000.000 تومان به هزینه قرارداد اضافه خواهد شد.
طراحی منوی صفحات قفل به درخواست و با سلیقه شخصی شما 2.000.000 تومان هزینه اضافه خواهد داشت.
کلیه امکانات قفل فعالسازی را می توانید در صفحه توضیحات قفل فعالسازی مطالعه نمایید.
در ازای پکیج های جداگانه کلیدها رایگان بوده و بصورت جداگانه مبلغی دریافت نخواهد شد. به این معنا که محدودیتی در پکیج های قفل گذاری شده توسط موسسه یا شرکت شما وجود ندارد.
لوگوی و آدرس وب سایت شرکت یا موسسه شما در منوی فعالسازی که توسط کاربران نهایی دیده می شود قابل رویت میباشد.
شما از بابت دریافت آپدیت هایی که مربوط به رفع ایرادات ، حفره های امنیتی و مواردی از این دست میباشد هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. فقط در مورد افزوده شدن امکانات جدیدی که تا کنون پیش بینی نشده و در آینده به سیستم قفل گذاری اضافه می شود در صورت تمایل شما به خرید امکانات جدید بصورت توافقی هزینه دریافت خواهد شد.