مجوز رسانه های دیجیتال

دریافت مجوز از رسانه های دیجیتال فرهنگ ارشاد اسلامی جهت تکثیر عمده محصولات آموزشی

دریافت مجوز تکثیر سی دی از ارشاد رسانه های دیجیتال

دریافت مجوز از وازرت ارشاد اسلامی جهت تکثیر قانونی انواع محصولات دیجیتال که معمولا بر روی دی وی دی و یا سی دی به فروش میرسند به دو صورت انجام پذیر است.
1- مراجعه مستقیم تولید کننده محصول به عنوان شخص حقیقی و گذراندن مراحل اداری معمولا پیچیده و طولانی و در نهایت اخذ مجوز تولید و تکثیر سی دی و یا دی وی دی قابل ارائه به کارخانجات تکثیر استمپری
2- اقدام از طریق یک موسسه حقوقی که اجازه نشر آثار دیجیتال را دارد. شما می توانید با سپردن محصول خود به ما مراحل اداری دریافت مجوز را کوتاه کرده و زودتر به نتیجه مطلوب برسید.
دریافت مجوز برای هر محصولی علاوه بر اجازه تکثیر عمده استمپری مزایایی مانند داشتن حق نشر و حق شکایت علیه کپی کنندگان غیرمجاز را دارد.

مراحل اخذ مجوز از رسانه های دیجیتال:

1) پس از هماهنگی با شرکت (از طریق تلگرام یا به‌ صورت تلفنی) یک نسخه از محصول همراه با تمام متعلقات آن (مانند طرح روی سی دی، جعبه سی دی، کتابچه های جانبی و ...) به نشانی شرکت جهت بررسی اولیه ارسال کنید.
2) پس از بررسی کارشناسان شرکت در خصوص موضوع، کیفیت محتوا، کیفیت فنی رابط کاربری ، کیفیت گرافیک و تأیید محصول توسط ما، قراردادی جهت انجام امور مربوط به نشر دیجیتال و کلیه مراحل تولید با متقاضی بسته شده و کلیه شرایط در قرارداد قید خواهد شد.
3) پس از عقد قرارداد و رفع اشکالات و ایرادات اولیه ، بایست پنج نسخه کامل برای ما ارسال نمائید. ما یک نسخه از آنرا نزد خود نگه داشته و 4 نسخه دیگر را برای بررسی و تائید به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال می‌کنیم.
4) پس از تأیید محصول توسط "مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی" برای امور تولید، تهیه هولوگرام و باقی مراحل با شما تماس خواهیم گرفت.