مجوز رسانه هاي ديجيتال

دريافت مجوز از رسانه هاي ديجيتال فرهنگ ارشاد اسلامي جهت تکثير عمده محصولات آموزشي

دريافت مجوز تکثير سي دي از ارشاد رسانه هاي ديجيتال

دريافت مجوز از وازرت ارشاد اسلامي جهت تکثير قانوني انواع محصولات ديجيتال که معمولا بر روي دي وي دي و يا سي دي به فروش ميرسند به دو صورت انجام پذير است.
1- مراجعه مستقيم توليد کننده محصول به عنوان شخص حقيقي و گذراندن مراحل اداري معمولا پيچيده و طولاني و در نهايت اخذ مجوز توليد و تکثير سي دي و يا دي وي دي قابل ارائه به کارخانجات تکثير استمپري
2- اقدام از طريق يک موسسه حقوقي که اجازه نشر آثار ديجيتال را دارد. شما مي توانيد با سپردن محصول خود به ما مراحل اداري دريافت مجوز را کوتاه کرده و زودتر به نتيجه مطلوب برسيد.
دريافت مجوز براي هر محصولي علاوه بر اجازه تکثير عمده استمپري مزايايي مانند داشتن حق نشر و حق شکايت عليه کپي کنندگان غيرمجاز را دارد.

مراحل اخذ مجوز از رسانه هاي ديجيتال:

1) پس از هماهنگي با شرکت (از طريق تلگرام يا به‌ صورت تلفني) يک نسخه از محصول همراه با تمام متعلقات آن (مانند طرح روي سي دي، جعبه سي دي، کتابچه هاي جانبي و ...) به نشاني شرکت جهت بررسي اوليه ارسال کنيد.
2) پس از بررسي کارشناسان شرکت در خصوص موضوع، کيفيت محتوا، کيفيت فني رابط کاربري ، کيفيت گرافيک و تأييد محصول توسط ما، قراردادي جهت انجام امور مربوط به نشر ديجيتال و کليه مراحل توليد با متقاضي بسته شده و کليه شرايط در قرارداد قيد خواهد شد.
3) پس از عقد قرارداد و رفع اشکالات و ايرادات اوليه ، بايست پنج نسخه کامل براي ما ارسال نمائيد. ما يک نسخه از آنرا نزد خود نگه داشته و 4 نسخه ديگر را براي بررسي و تائيد به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ارسال مي‌کنيم.
4) پس از تأييد محصول توسط "مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي" براي امور توليد، تهيه هولوگرام و باقي مراحل با شما تماس خواهيم گرفت.