قفل نرم افزاری

پیشرفته ترین امکانات قفل نرم افزاری بصورت تک کاربره دارای سامانه پیامک ، تلفن گویا و فعالسازی از طریق اینترنت

قفل سخت افزاری

اعمال قفل های سخت افزاری توسط دقیق ترین دستگاه های لیزر دی وی دی جهت جلوگیری از کپی غیر مجاز از محتوای آموزشی.

چاپ سی دی

ارائه خدمات چاپ و رایت سی دی و دی وی دی با بالاترین کیفیت تکثیر با قیمت های کاملا رقابتی، تحویل در اسرع وقت

انواع سیستم های قفل گذاری

امروزه با افزایش روز افزون استفاده از نرم افزار و رسانه های دیجیتال به جای كتاب و كاغذ جلوگیری از كپی برداری محصولات آموزشی و مالتی مدیای داخل لوح ها اهمیت بالاتری نسبت به گذشته پیدا كرده است. از این رو با توجه به افزایش نرم افزار های هك و كرك لحاظ كردن امنیت برای نرم افزار های تولید شده و علم روز الگوریتم های خاصی جهت قفل گذاری و امنیت اطلاعات داخل لوح ها بیش از پیش احساس می شود.

تحقق یافتن امنیت نرم افزار های تولید شده در ضمن اینكه
1- كارایی نرم افزار تولیدی را پایین نیاورده
2- در تمامی سیستم عامل های 32 و 64 بیتی موجود قابل اجرا باشد
3- قفل گذاشته شده با آنتی ویروس های مختلف تداخل نداشته باشد
كاری است مشكل و مستلزم علم امنیت اطلاعات.

تنها در نتیجه اعمال این امنیت نرم افزاری و جلوگیری از كپی برداری محصول حداكثر فروش مستقیم توسط فروشنده محقق می گردد.
ایمن گستر نوین با سال ها تجربه در این زمینه راه میانبری است به انواع قفل های سازگار و ایمن و در نتیجه فروش بیشتر تولید كننده.

هم اكنون چهار نوع شیوه امنیتی مختلف جهت حفاظت اطلاعات سی دی و دی وی دی های تولیدی قابل اجراست.

1- قفل لوح ویدئو پلیری ضدرایت سخت افزاری laser Video lock مخصوص دی وی دی تصویری:
یك مستر دی وی دی برای تكثیر شما آماده می شود. به تعداد دلخواه از روی مستر دی وی دی توسط داپلیكیتور و یا به شیوه استمپر تكثیر می كنید. سپس تك تك دی وی دی ها به وسیله دستگاه laser شده و خطی هلال مانند روی دی وی دی ظاهر می شود. پس از آن تكثیر از روی دی وی دی امكان پذیر نیست. ایمن گستر نوین هم اكنون قابلیت قفلگذاری سخت افزاری ده هزار لوح در یك روز را داراست. از مزایای این قفل امكان تكثیر سریع و انبوه محصول و اجرای محصول داخل دی وی دی پلیر های خانگی و كامپیوتر می باشد.

2- قفل ضدرایت سخت افزاری laser lock:
یك مستر دی وی دی یا سی دی برای تكثیر شما آماده می شود. به تعداد دلخواه از روی مستر لوح توسط داپلیكیتور و یا به شیوه استمپر تكثیر می كنید. سپس تك تك دی وی دی یا سی دی ها به وسیله دستگاه laserشده و خطی هلال مانند روی لوح ظاهر می شود. پس از آن تكثیر از روی لوح امكان پذیر نیست. ایمن گستر نوین هم اكنون قابلیت قفلگذاری سخت افزاری ده هزار لوح در یك روز را داراست. از مزایای این قفل امكان تكثیر سریع و انبوه محصول و راحتی اجرای محصول توسط كاربر می باشد. اطلاعات اصلی كاربر رمزنگاری شده و قابل رویت نمی باشند.

3- قفل اینترنتی تلفنی پیامکی:
یك مستر قفل سی دی یا دی وی دی برای تكثیر شما آماده می شود. به تعداد دلخواه از روی مستر لوح توسط داپلیكیتور و یا به شیوه استمپر تكثیر می كنید. یك عدد شماره سریال 12 رقمی روی هر پكیج شما چسبانده می شود. كاربر پس از خریداری محصول به سایت یا وبلاگ شما و یا تلفن گویا مراجعه كرده و شماره سریال پكیج خود را وارد می كند. همچنین فعالسازی از طریق شیوه های پیامكی و اتوماتیك مقدور میباشد. با دریافت رمزی مخصوص سیستم شخصی كاربر محصول اجرا می شود. شماره سریال محصول باطل شده و دریافت رمز مجدد جهت اجرا داخل كامپیوتری دیگر مقدور نخواهد بود. از مزایای قفل می توان امنیت بالاتر و جمع آوری اطلاعات كاربران شامل ایمیل آدرس شماره تماس و نام خانوادگی به هنگام فعالسازی پكیج را نام برد. اطلاعات اصلی كاربر رمزنگاری شده و قابل رویت نمی باشند.
در این شیوه برای عزیزانی كه شهرستان هستند امكان قفل گذاری از راه دور داخل سیستم خود شما امكان پذیر است. با دانلود نرم افزار any desk از بخش دانلود و هماهنگی قبلی قفل گذاری اینترنتی از راه دور انجام خواهد شد.

4- قفل دانگل
ساخت قطعه سخت افزاری قفل دانگل كه تا كنون در انحصار خارجی ها بود هم اكنون توسط ایمن گستر نوین با هزینه بسیار كمتر و امنیت مشابه و قابل اجرا بر روی انواع مارك های فلش یو اس بی و هارد اكسترنال قابل اجراست. در این شیوه قفل گذاری نرم افزار شما بر روی یك فلش دیسك تقدیم كاربران خواهد شد. نرم افزار بدون وجود فلش دیسك در پورت كامپیوتر اجرا نخواهد شد. انواع فلش دیسك های موجود در بازار با هر حجمی برای این كار قابل استفاده خواهند بود.

5- قفل آنلاین
قفل آنلاین شیوه ایست نوین جهت قفل گذاری بصورت تک کاربره برای ویدئو هایی که بصورت پخش آنلاین میباشند. ویدئوهای شما در بستر اینترنت از کپی برداری ، دانلود و کپچر مانیتور حفاظت شده و امکان به اشتراک گذاری آن وجود نخواهد داشت. هر کاربر فقط از طریق اینترنت و در سیستم شخصی خودش قادر به پخش ویدئو خواهد بود.