قفل فعالسازي تک کاربره

قفل فعالسازي بصورت تک کاربره داراي پنل مديريت
فعالسازي اتوماتيک

قفل گذاری محصولات آموزشی بصورت فعالسازی تک کاربرهرمزگذاری فایل های ویدیو و pdfارائه خدمات قفل گذاری جهت جلوگيري از کپي برداري غير قانوني محصولات آموزشي، با بالاترین امنیت و حداکثر امکانات امنیتی.
قفل گذاري فايل هاي ويدئويي ، pdf و اتوران های آموزشی. براي فیلم ها هر دوقابليت پخش آنلاين و آفلاين وجود دارد. محصول قفل گذاري شده در دو پلتفرم ويندوز و اندرويد قابل اجراست. محصول آموزشی قفل گذاری شده قابل استفاده بر روي دي وي دي ، دانلودي ، فلش ديسک ، ارسال از طريق تلگرام و ...خواهد بود.

زمان زيادي صرف تحقيق، توسعه و تست این سیستم قفل گذاری شده است، تا در دستگاه هاي مختلف با سيستم عامل هاي متفاوت ويندوزي و اندرويد بهترين عملکرد را از لحاظ امنيتي و اجرا داشته باشد.
با اينکه مي توان گفت هيچ گاه هيچ نرم افزار قفل گذاري نمي تواند ادعاي امنيت صد در صد را داشته باشد، اما قفل اعمال شده بر روی محصولات مي تواند تا حد بالايي در مقابل هکرها ايستادگي کند.
کليه فرمت هاي ويدئويي قابل پذيرش و قفل گذاري است.
فایل های قفل گذاری شده فقط و فقط توسط پلير اختصاصي قابل پخش خواهند بود. جهت رفاه حال مشتريان هر دو شيوه پخش آنلاين و آفلاين ميسر است. شما مي توانيد با آپلود فايل هاي قفل شده روي هاست خود از امکان پخش آنلاين نيز بهره بگيريد.
پلير اختصاصي براي فعالسازي هر پکيج آموزشي، شماره سريال مخصوص به خود را مي طلبد. از اين طريق فقط شخصي که شماره سريال مرتبط به بسته آموزشي را داشته باشد مي تواند در دستگاه شخصي خود از محصول استفاده کند. بعلت اينکه هر دستگاه مشخصه سخت افزاري خاصي دارد، يک محصول را نمي توان به اشتراک گذاشت و در دو دستگاه متفاوت استفاده کرد.
تعداد دفعات استفاده از هر شماره سريال در پنل مشتريان قابل تنظيم است.
فايل هاي قفل گذاري شده بر روي هر بستري قابل فروش هستند. يعني شما براي انتقال فیلم ها به مشتريان خود مي توانيد از اينترنت ، CD ، DVD ، USB Disk ، تلگرام و ... استفاده کنيد
فیلم ها پس از قفل گذاري بر اثر کدينگ مجدد، کمترين حجم ممکن و بالاترين کيفيت کاملاً نزديک به کيفيت اصل فیلم را خواهند داشت.
پلير اختصاصي جهت پخش، کمترين درصد منابع سيستم از قبيل RAM و CPU را استفاده کرده و جهت اجرا نيازي به هيچ گونه پيش نياز نرم افزاري يا سخت افزاري خاصي ندارد. در نتيجه کاربران، هيچ گونه مشکلي براي پخش فيلم ها نخواهند داشت.
هر دو نرم افزار پخش کننده ويندوز و اندرويد توان پخش با سرعت هاي مختلف کند و تند در ضرايب متفاوت را دارند.

براي نسخه اندرويد از همان ويدئويي استفاده مي شود که براي نسخه ويندوز استفاده مي شود. نيازي به ارائه فايل جداگانه نيست.
فیلم هايي که موشن حرکتي کمي دارند مثلاً فيلم هاي پاورپونتي و يا فيلم هايي که موشن بالايي دارند هر دو بدون افت کيفيت پخش مي شوند.
کاربران پس از تعويض ويندوز نياز به فعالسازي مجدد نخواهند داشت.
آموزش_قفل_گذاري_با_نرم_افزار_ويدئو_گارد
ویدئوی نحوه عملکرد نرم افزار قفل قابل اجرا در ویندوز و اندروید

هيچ هزينه سالانه اي بابت پنل از شما دريافت نخواهد شد و قفل های اعمال شده از لحاظ زمانی نامحدود خواهند بود.


امکانات قفل:

  • جلوگيري از ضبط صفحه نمايش؛ فیلم هاي شما هنگام پخش بوسيله نرم افزارهاي فيلم برداري از دسکتاپ ضبط نخواهند شد. به اين صورت که پس از ضبط صفحه نمايش سياه ضبط خواهد شد.
  • جلوگيري از ماشين مجازي؛ نرم افزار پخش کننده در ويرچوال ماشين ها اجرا نخواهد شد. بعضاً افرادي با فعالسازي بسته هاي آموزشي بر روي ماشين مجازي، از آن سيستم عامل مجازي يک کپي تهيه کرده و به اشتراک مي گذارند.
  • حالت سريال شناور؛ حتي اگر شخصي با استفاده از گوشي موبايل اقدام به فيلمبرداري از دسکتاپ کند، شماره سريال شخص در صفحه به چرخش در مي آيد و شما مي توانيد او را شناسايي کنيد.
  • پيشنهاد مي شود اگر مي توانيد اطلاعات مشتريان خود را قبل از فروش ثبت نماييد، تا در صورت تخلف آگاه باشيد که هر سريال را به چه شخصي فروخته ايد.
  • امکان غير فعال کردن دستگاه ها؛ شما مي توانيد دستگاه مشتري را پس از فعالسازي غير فعال کنيد تا بعد از آن قادر نباشد از محصول استفاده کند. تعيين تاريخ مشخص جهت غير فعالسازي پکيج از راه دور امکان پذير است. در تاريخ معين شده حتي اگر کاربر به اينترنت متصل نباشد فعالسازي او لغو خواهد شد.
  • جلوگيري از ديباگ نرم افزاري؛ تا زماني که پخش کننده در حال اجراست، از فعاليت نرم افزارهاي خطرناکي که قصد هرگونه ديباگ ، هک و سوء استفاده را دارند جلوگيري مي شود.