قفل نرم افزاري

پيشرفته ترين امکانات قفل نرم افزاري بصورت تک کاربره داراي سامانه پيامک ، تلفن گويا و فعالسازي از طريق اينترنت

قفل سخت افزاري

اعمال قفل هاي سخت افزاري توسط دقيق ترين دستگاه هاي ليزر دي وي دي جهت جلوگيري از کپي غير مجاز از محتواي آموزشي.

چاپ سي دي

ارائه خدمات چاپ و رايت سي دي و دي وي دي با بالاترين کيفيت تکثير با قيمت هاي کاملا رقابتي، تحويل در اسرع وقت

کپی سی دی قفل دار چاپ و رایت دی وی دی رایت سی دی


جهت کپی سی دی های قفل دار ابتدا باید انواع قفل را بشناسید. نوع قفل را شناسایی کرده و سپس اقدام به کپی از سی دی مورد نظر نمایید.
قفل ها معمولا به 2 دسته کلی قفل نرم افزاری و قفل سخت افزاری تقسیم بندی می شوند: معمولا سی دی های قفل دار دارای بدسکتورهایی هستند که از رایت و یا کپی کردن آن ها جلوگیری می کند. در ادامه راهکارهایی را برای کپی برداری از سی دی های قفل دار به شما آموزش می دهیم.
اما باید به این نکته توجه داشته باشید که این کار شرعا و عرفا حرام بوده و قطعا صاحب محصول رضایت ندارد که شما کپی محصولش را در اختیار دیگران قرار دهید. اگر اینطور بود اقدام به پرداخت هزینه برای قفل گذاری محصولش نمی کرد.
مطالبی که ما در اختیار شما قرار می دهیم انشالله بیشتر برای شکستن قفل محصولات خارجی و یا سی دی هایی که خیلی قدیمی هستند و فروش آن محصول به اتمام رسیده استفاده خواهد شد.

بیشتر سی دی های قفل دار با استفاده از سیستم ایجاد بدسکتورهای نرم افزاری و یا سخت افزاری قفل شده اند. جهت کپی کردن این گونه قفل ها شما باید از طریق نرم افزارهای رایت قوی مثل کلون سی دی و یا الکل 120 که به راحتی قابل دانلود هستند استفاده نمایید.
اما این نکته را در نظر داشته باشید که این روش ممکن است آسیب های جدی را به دستگاه رایتر شما بزند. پیشنهاد می کنیم این کار را به هیچ وجه با رایترها لب تاب انجام ندهید. زیرا این رایترها ضعیف تر و آسیب پذیر تر از رایتر های معمول که در داخل کیس کامپیوترهای رومیزی استفاده می شوند هستند.
در این روش شما دی وی دی را داخل دستگاه قرارداده و با استفاده از نرم افزارهای معرفی شده اقدام به گرفتن ایمیج می کنید. این کار شاید ساعت ها طول بکشد و یا حتی شاید بعد از این ساعت ها رایتر شما دچار آسیب شده و دیگر قابل استفاده نباشد. پس این کار را صرفا برای سی دی هایی انجام دهید که ارزشش رو داشته باشه.
بعد از ساعت ها قرقر و قچ و قچ کردن رایتر ایمیج نهایی که روی هارد شما ذخیره شده را مجددا روی یک دی وی دی خام رایت کنید.


و اما در مورد دیگر قفل ها باید بگویم که باید دانش سخت افزار و برنامه نویسی و دیباگینگ داشته باشید.
معمولا قفل های دانگل از طریق دست کاری سخت افزاری یو اس بی ها انجام می شوند که شما یا باید شبیه آن دانگل یو اس بی را بازسازی کنید و یا اینکه از شبیه سازهای نرم افزاری از طریق درایو های مجازی حضور دانگل یو اس بی را شبیه سازی کنید.
در مورد قفل های فعالسازی که بصورت تک کاربره می باشند چندین راه وجود دارد که همگی سخت و پیچیده هستند. بدست آوردن شماره سریال اضافه که از طریق هک دیتابیس سایت فعالساز باشد بسیار سخت و تقریبا امکان ناپذیر است.
این نوع قفل ها کلا ضدرایت نیستند و رایت از روی دی وی دی کلا به درد شما نمی خورد. پس از رایت برای اجرای دی وی دی مورد نظر نیاز به شماره سریال دارید که روی سیستم قبلی باطل شده است. استفاده از راهکارهای دیباگ معقولانه تر است. اما دیباگ هم مقوله ای پیچیده خواهد بود.


جلوگیری از کپی سی دی جلوگیری از رایت سی دی تکثير سی دی, قفل گذاري سي دي قيمت چاپ روي سي دی,

تاريخ نشر مطلب: جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳