قفل نرم افزاري

پيشرفته ترين امکانات قفل نرم افزاري بصورت تک کاربره داراي سامانه پيامک ، تلفن گويا و فعالسازي از طريق اينترنت

قفل سخت افزاري

اعمال قفل هاي سخت افزاري توسط دقيق ترين دستگاه هاي ليزر دي وي دي جهت جلوگيري از کپي غير مجاز از محتواي آموزشي.

چاپ سي دي

ارائه خدمات چاپ و رايت سي دي و دي وي دي با بالاترين کيفيت تکثير با قيمت هاي کاملا رقابتي، تحويل در اسرع وقت

قفل گذاري سي دي قيمت چاپ روي سي دی


قفل گذاري سي دي قيمت چاپ روي سي دی ارائه خدمات قفل گذاری سی دی به شیوه های مختلف قفل فعالسازی قفل سخت افزاری و دانگل.
در ادامه تعریف مختصری از انواع سیستم قفل گذاری خواهیم داشت.


قفل گذاری سی دی های آموزشی جهت جلوگیری از کپی برداری محتویات آموزشی از اهمیت بالایی برخوردار است. اما انتخاب قفلی مناسب با توجه به نوع مخاطبین و رده سنی آن ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.


انواع قفل های ضدرایت برای مخاطبینی که دانش کمی از رایانه داشته و فقط با قراردادن سی دی در داخل دستگاه می توانند از محتویات آموزشی استفاده کنند مناسب می باشد. این نوع قفل ها هیچ گونه پیچیدگی خاصی در زمان اجرا ندارند و معمولا با قراردادن دی وی دی در داخل دستگاه بصورت اتوران اجرا می شوند.
قفل های ضدرایت نرم افزاری ، ضدرایت سخت افزاری و قفل های قابل پخش در دستگاه های ویدئو پلیر خانگی از این دسته می باشند.


قفل های فعالسازی جهت مخاطبینی که از یک حداقل سواد و دانش کامپیوتر برخوردا هستند و می توانند از طریق اتصال رایانه خود به اینترنت و یا از طریق تماس با تلفن گویا ، مراجعه به وب سایت و یا از طریق ارسال پیامک شماره سریال بسته آموزشی خود را ارسال کرده و فعالسازی را انجام دهند.
از مزیت های این نوع قفل گذاری می توان جلوگیری از استفاده به صورت اشتراکی را نام برد. با توجه به این که شماره سریال هر بسته پس از فعالسازی باطل می شود کاربران نمی توانند بسته آموزشی را در اختیار دیگران قرار دهند.


قفل های دانگل وابسته به usb دیسک ها جهت محصولات آموزشی با حجم های بالا قابل استفاده هستند. به این صورت که کاربر جهت استفاده از محصول آموزشی حتما باید یو اس بی دیسک را به رایانه شخصی خود متصل نماید. در صورت عدم شناسایی یو اس بی دانگل محصول آموزشی اجرا نخواهد شد.


ارائه خدمات چاپ و رایت سی دی و دی وی دی نیز توسط این مجموعه انجام می پذیرد که جهت دریافت قیمت چاپ روی سی دی می توانید به صفحه چاپ سی دی مراجعه کرده و با وارد کردن تعداد عناوین و تعداد تکثیر از قیمت های به روز چاپ و تکثیر سی دی مطلع شوید.
قفل گذاری سی دی قفل نرم افزاریتاريخ نشر مطلب: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲