قفل نرم افزاري

پيشرفته ترين امکانات قفل نرم افزاري بصورت تک کاربره داراي سامانه پيامک ، تلفن گويا و فعالسازي از طريق اينترنت

قفل سخت افزاري

اعمال قفل هاي سخت افزاري توسط دقيق ترين دستگاه هاي ليزر دي وي دي جهت جلوگيري از کپي غير مجاز از محتواي آموزشي.

چاپ سي دي

ارائه خدمات چاپ و رايت سي دي و دي وي دي با بالاترين کيفيت تکثير با قيمت هاي کاملا رقابتي، تحويل در اسرع وقت

چاپ سی دی


در این مقاله قصد داریم تا شیوه های متفاوت چاپ و تکثیر سی دی را توضیح دهیم.
چاپ و تکثیر سی دی و دی وی دی به دو شیوه انجام میگردد:

چاپ سی دی به شیوه ديجيتال:
در اين شيوه از تکثير ابتدا رايت دي وي دي ها توسط دستگاه داپليکيتور انجام شده و پس از آن طرح مورد نظر را به شيوه چاپ مستقيم روي سي دي چاپ مي شود. در گذشته لیبل هایی را جداگانه چاپ می کردند و بر روی سی دی ها می چسباندند.
شیوه چاپ دیجیتال به این معناست که چاپ توسط پرینترهای جوهرافشان و یا لیزری انجام می پذیرد.
چاپ سی دی لزوما توسط پرینترهای جوهر افشان انجام میگیرد.
در انتها پس از چاپ، يک لايه uv پشت تک تک لوح ها را مي پوشاند تا از تغيير رنگ چاپ پشت لوح در اثر مرور زمان و يا رطوبت جلوگيري کند.
در کليه مراحل رايت چاپ و uv سعی می شود کاملا با دقت بالا و بسيار تميز انجام شود تا جاي دست و يا هر گونه آلودگي در قسمت رايت و يا چاپ لوح ها نباشد.
از مزاياي چاپ و تکثير ديجيتال امکان تحويل فوري و تکثير در تعداد پايين ميباشد.
از معايب اين شيوه تکثير، امکان خرابي درصد پاييني از لوح هاي تکثير شده ميباشد.

چاپ سی دی به شیوه استمپر:
استمپر شيوه اي از تکثير است که لوح های تولیدی داخل کارخانه بصورت اورجينال و سي دي پشت نقره اي تکثير مي شود. سفارش های استمپر بصورت مضرب 1000 و تيراژ حداقل 1000 عدد و با مجوز وزارت ارشاد امکان پذير است.
جهت اطلاع در شيوه تکثير استمپر ابتدا يک قالب از دي وي دي و يا سي دي تهيه مي شود پس از آن توسط دستگاه هاي مخصوص رايت و چاپ بصورت همزمان بر روي لوح ها اعمال مي شود.
تکثير با اين شيوه بسيار سريع انجام مي شود ولي صف مشتريان کارخانجات باعث مي شود تا تحويل کار معمولا دو هفته زمان ببرد.
استمپر شيوه اي از توليد سي دي يا دي وي دي مي باشد که اطلاعات بر روي آن ديسک حک مي گردد. با توجه به اين مساله که دقت ثبت اطلاعات در حد نانومتر مي باشد ، با توجه به دقت مورد نياز براي ثبت اطلاعات در اين شيوه در حد نانومتر مي باشد، ساخت مستر استمپر نيازمند دانش و دستگاه هاي پيش رفته اي است که تنها در ده کارخانه در سطح دنيا انجام مي پذيرد.
ترجمه واژه استمپر که وازه اي انگليسي است به معناي ( مهر ) مي باشد .
براي توليد ديسک ها همزمان با تزريق ماده پلي کربنات ديتاي مورد نياز براي رايت به صورت اطلاعات باينري بر روي يک ديسک از جنس نيکل ثبت مي شود. دقت ثبت اطلاعات در حد نانومتر مي باشد.
پس از آن از روي مستر جنس نيکل سي دي يا دي وي دي ها ساخته مي شوند. دي وي دي هاي خروجيدقيقاً خصوصيات مستر استمپر يا همان پري ريکورد را دارا هستند.
لازم به ذکر است کيفيت بالاي محصول توليدي و ضايعات حداقلي در خروجي نهايي از مزاياي روش توليد سي دي و دي وي دي هاي استمپري ميباشد.

سایز و ابعاد چاپ سی دی:
طرح مورد نیاز برای چاپ روی سی دی به ابعاد 12*12 سانتیمتر و بصورت دایره می باشد.

مرکز تخصصی چاپ سی دی چاپ و تکثیر سی دی, کپی سی دی قفل دار چاپ و رایت دی وی دی رایت سی دی, جلوگیری از کپی سی دی جلوگیری از رایت سی دی تکثير سی دی, هزینه رایت سی دی تکثیر با داپلیکیتور, چاپ روی dvd لیبل روی سی دی,

تاريخ نشر مطلب: یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹