قفل نرم افزاري

پيشرفته ترين امکانات قفل نرم افزاري بصورت تک کاربره داراي سامانه پيامک ، تلفن گويا و فعالسازي از طريق اينترنت

قفل سخت افزاري

اعمال قفل هاي سخت افزاري توسط دقيق ترين دستگاه هاي ليزر دي وي دي جهت جلوگيري از کپي غير مجاز از محتواي آموزشي.

چاپ سي دي

ارائه خدمات چاپ و رايت سي دي و دي وي دي با بالاترين کيفيت تکثير با قيمت هاي کاملا رقابتي، تحويل در اسرع وقت

مرکز تخصصی چاپ سی دی چاپ و تکثیر سی دی


مرکز تخصصی چاپ سی دی چاپ و تکثیر سی دی اراده خدمات تکثیر و چاپ سی دی در تهران با کیفیت ترین دستگاه های چاپ، داپلیکیتور های مجهز به هارد دیسک جهت رایت هرچه با کیفیت تر از روی ایمیج . در این مجموعه ابتدا از دی وی دی مادر ایمیج گرفته می شود و سپس با سرعت پایین عملیات رایت انجام می گیرد.
مرکز تخصصی ایمن گستر نوین با در اختیار داشتن دستگاه های canon چاپی دقیق با رزولوشون بالا و حداقل تلورانس رنگ را برای شما تضمین می نماید.
سی دی و دی وی دی های استفاده شده دارای درجه مرغوبیت Grade A بوده و حداقل خرابی در خروجی نهایی گارانتی می باشد.
در صورت درخواست مشتری خدمات لایه یووی بر روی سی دی و دی وی دی های تکثیر شده انجام می گیرد که از افت کیفیت چاپ در طولانی مدت و همچنین از ریختن رنگ سی دی در صورت شستشو و یا برخورد دست خیس با سی دی ها جلوگیری می نماید.
ایمن گستر نوین آماده ارائه خدمات چاپ و رایت سی دی ها در اسرع وقت و با قابلیت ارسال به شهرستان می باشد.
فروش قاب و کاور جهت قرار دادن دی وی دی های تکثیر شده داخل آن از دیگر خدمات مرکز تخصصی چاپ سی دی ایمن گستر نوین می باشد.
مرکز چاپ و تکثیر ایمن گستر نخستین مرکز تکثیر و چاپ انواع CD-DVD و دیسک های نوری در تهران می باشد. این مرکز مدرن ترین تجهیزات چاپ را در اختیار دارد و با استفاده از دیسک های با کیفیت موجود در بازار توانسته است اعتماد چندین ساله مشتریان را بدست آورد.
در این مرکز امکان ارائه نمونه چاپی قبل از تکثیر عمده وجود داشته و می توانید به صورت حضوری و یا غیر حضوری از طریق تلگرام نمونه چاپ طرح خود را بر روی سی دی مشاهده نمایید.
امکان رایت سی دی - چاپ سی دی و لوح فشرده در تعداد کم و تیراژ بالا برای شما میسر است.تکثیر محتوا و چاپ طرح های شما روی انواع سی دی،دی وی دی با سرعت بالا در کنار کیفیت و قیمت مناسب مزیتی است که چاپ ایمن گستر در اختیار شما قرار داده.

کپی سی دی قفل دار چاپ و رایت دی وی دی رایت سی دی, جلوگیری از کپی سی دی جلوگیری از رایت سی دی تکثير سی دی, هزینه رایت سی دی تکثیر با داپلیکیتور, چاپ روی dvd لیبل روی سی دی, چاپ و تکثیر سی دی,

تاريخ نشر مطلب: دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸